Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2006.   #12
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
Mozda si u pravu da sam malo bio preostar, ali je prodaja linkova vrlo prljava rabota.
Ajde citiraj deo gde stymiee prica o prodaji linkova? wtf? Ako mislis na to sto kaze da PR znaci, pa time posredno govori u prilog prodaji linkova sa visokih PR sajtova, to veze sa vezom nema...
Citat:
PR, bar dosad, nije uopste imao neki uticaj na SERP
Vidi, ivanhoe je lepo pokusao da ti objasni... Jel mozes da mi das link nekog white papera gde se to eksplicitno tvrdi? Ili navedes konkretno na osnovu cega, iz svog bogatog iskustva, mozes tako decidirano to da tvrdis? Ja se recimo nikad ne bih usudio da budem tako izricit u izjavi da PR nema uopste uticaj na SERP...
Citat:
Meta description tag, bez obzira koliko da je koristan, bez contenta nema sanse da ista nacini za SEO
Ti, rekao bih, nisi shvatio kontekst u kojem je to spomenuto. Meta Description ne pomaze u rangiranju, ali pomaze korisniku u pregledu organskih rezultata pretrage - jel bolje da stoji tvoj, rukom napisani Meta, ili guglov proizvoljni isecak sa HTML strane? Verovao ili ne, taj opis mnooogo pomaze korisniku da klikne bas na tvoj link...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.
boccio je offline   Odgovorite uz citat