Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 04. 2010.   #71
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

a dobro jablane preterujes, ne radi se ovde o prijateljstvu nego o pomaganju drugim ljudima. Koliko sam ja puta u zivotu gurao kola nekome koga prvi (i zadnji) put vidim u zivotu, jer sto da ne pomognem coveku da upali, ne moze sam. Kad te neko pita za pomoc, mozes da mu pomognes, ili da mu ne pomognes, ne mora on nuzno da ti bude rod rodjeni za to.

Ali ima i nesto drugo ovde, a to je da mozes ocekivati da ti ljudi pomognu jednom, dvaput, ali ne bas da sednu da ti rade PR danima. Ja sam kao i vecina odavde pustio tweet (inace twitter koristim jako retko), i ispricao pricu svima iz IT-ja koje sam tih dana sretao (jer mi je bila zanimljiva prica), a vise od toga ne bi ni imalo smisla jer bi bilo cisti spam, a i ne osecam se obaveznim za tako nesto...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
6 članova zahvaljuje ivanhoe za poruku: