Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 09. 2007.   #63
zira
Vladan Zirojević
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 09.06.2006
Lokacija: Beograd/Trebinje
Poruke: 903
Hvala: 106
183 "Hvala" u 82 poruka
zira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auruzira ima spektakularnu auru
Pošaljite ICQ poruku za zira Pošaljite poruku preko Skype™ za zira
Default

Boccio, elitisticko i masovno su dvije ekstremne krajnosti i pojam elite je prilicno upitan, tako da se slazem da treba govoriti samo o pojmu internet profesionalac, a je to shvatam kao osobu kojoj je posao pretezno ili iskljucivo vezan za Internet, bio kao preduzetnik, dizajner, developer, konsultant, marketing strucnjak, administrator ili slicno.

Ono sto sam ja pitao u gornjem postu je: da li je akcenat rada Udruzenja na internet profesionalcima ili na drustvu/privredi? Mene svakako vise interesuje ovo prvo.

Cisto kao sugestiju osnivacima, predlazem da se definise:
- Jasna pravila za pristup udruzenju/prestanak
- Jasna prava clanova udruzenja
- Statut udruzenja u kome ce izmedju ostalog biti definisan nacin raspolaganja sredstvima.

Dragane, ti si veoma dinamican covjek, pa vjerovatno zato te interesuje djelovanje vise od formalnosti (kao i vecinu nas ovdje ), ali ako se pravi Udruzenje, valjda to udruzenje treba prvo da se napravi, registruje (ako vec nije) i postavi na noge (Statut), primi clanove, a potom da djeluje na osnovu statuta i odluka u interesu svojih clanova. Ako se to ne radi tako onda je pitanje o kakvom mi udruzenju pricamo

Citat:
Udruženje e-Start i Privredna komora Srbije početkom oktobra (u narednih nekoliko dana objavićemo tačan datum, vreme i lokaciju) organizuje panel diskusiju ...

Na osnovu izrečenih stavova na panel diskusiji formiraće se dokument koji bi trebalo da posluži kao preporuka svim zainteresovanim privrednicima na temu šta je sve potrebno znati, i koliko je vremena i sredstava načelno potrebno da bi se napravila određena Web prezentacija...
O ovome govorim, Udruzenje vec nastupa sa veoma vaznim temama, a da li to udruzenje postoji, kako se uclaniti, ko su clanovi?
__________________
Donesi.com SrediMe
zira je offline   Odgovorite uz citat