Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 12. 2009.   #44
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@dacha: Na osnovu svog (i tuđeg) iskustva hladne ili vruće glave mogu komotno da kažem da ne verujem da je ovo tačno i da je ili u pitanju dezinformacija ili pogrešno interpretirana informacija ili će opet da bude kao ono par puta "e al smo vas zajebali, samo smo vas palili". Problem je što ako kažem to iskreno kako mislim onda će da se pojavi neki pa će da kaže kako ja to govorim zato što sam ljubomoran ili ko zna šta, a to uopšte nije tačno, ja sam prošao kroz takvu priču i znam šta prolazi neko ko pokušava da proda sajt.

Zato sam naučio (kasno, ali nikad nije kasno) da budem politički korektan i da sve što kažem "mož' da bidne al' ne mora da znači". Vidim da većina ljudi više voli da mumla sebi u bradu (i prijateljima na inbox) nego da otvoreno kaže šta misli, da se slučajno ne zameri nekome. Ja još uvek to učim, a kad porastem biću i ja takav.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline