Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 06. 2010.   #11
Mladjo
Mladen Milentijevic
Professional
 
Avatar Mladjo
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Sweden
Poruke: 224
Hvala: 43
21 "Hvala" u 21 poruka
Mladjo is on a distinguished road
Default

Ja sam ovde uvek imao internet preko kabla i nisam imao nikakvih problema ni oko skidanja ni oko brzine interneta. Znao sam da skidam i po desetine gigabajta za noc a brzina koju su mi rekli za download a bila je 24 mbita u sekundi je stvarno bila ta. Kad sam prvi put na torentu video kako broji po 3 megabajta u sekundi nisam mogao da verujem. Moj komsija Jens je za to vreme imao 60 mbita. Meni bilo dosta 24, to me kostalo 20 eura njega njegovih 60 25 eura.
@Gruja Za mobilni internet ovde postoje dve varijante pored ove moje. Prva je da kad prebacis odredjeni mesecni limit koji pocinje od 5 GB pa ide do 25 smanje ti download na 200 d0 500 Kb. Druga varijanta je da kad prebacis limit naplacuju svaki MB extra. E sad ja sam apsolutno siguran da je moj mobilni internet bez ikakvih limita. Njegov idealni download je 7.1 Mb a upload 5.9 Mb medjutim realni je malo nizi i merim ga cesto i on bude download 4 do 5 Mb a upload za trecinu od toga.
Sta se ovo desilo pa da nisam mogao da pristupim twitteru, wordpressu, hotmailu, msn messengeru i telenorovom suportu nemam pojma.
__________________
Mladen Milentijevic
Mladjo je offline   Odgovorite uz citat