Tema: Exit
Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2006.   #100
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Evo, uspeo sam i ja da dodjem sebi malo, pa da se prijavim na raport

Cult je odtezgario solidno, prvi put u zemlji, svirali sve hitove, ali je fora sto su oni stvarno lozane, pa i kad tezgare to zvuci do jaja Meni je zaista jedina zamerka bila to sto nisu malo vise svirali Electric i Love. Inace je svirka bila za cistu 10-ku, morate ipak racunati da je ovo festival, a ne "klasican" The Cult koncert, pa da ocekujemo da sviraju Brother Wolf, Sister Moon...

Ostalo sa main stage-a nisam bas ispratio, jednim okom sam gledao Morrissey i F.Ferdinanda, nije bas bilo nekih favorita za mene tamo.

Ali zato vam mogu reci da je Katanjo imao fantastican set Vrh, stvarno je nevidjeno dobar DJ... Odlican je bio i Nick Warren a i Zabiela. Onaj Eric Prydz, ili kako se vec zove, ja ne znam ko coveka proglasi za DJ-ja, ocigledno je ok za MTV hitice, ali ne ume da pusta pred 20.000 ljudi.

Celokupan utisak - dosta meksi lineup nego prosle godine, sto je u sustini i OK. Jedino imam neki jaaako cudan utisak da je u celoj areni vladao nevidjeni hejt, prepuno istetoviranih bildera koji se mrste... Cudno, vrlo cudno... Prvo sam mislio "ok, cetvrtak je...", pa je onda bilo "hm... ajde, petak je maler, mozda bude bolje u subotu", pa onda vise nisam ni znao sta da kazem
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.
boccio je offline   Odgovorite uz citat