Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 08. 2008.   #5
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default

Mene je Post Express malo prevario (kad sam primao paket), ali nema veze, ja sam kriv - nisam proveravao šta i koliko plaćam. Ipak, čisto da znate da se dešava (sa bloga):

Citat:
[...] Jedina negativna stvar (pored nedostatka kabla za povezivanje sa računarom), je to što me je momak iz kurirske službe umesto 356.50 RSD za poštarinu, koliko piše na “adresnici”, naplatio 810.00 RSD bez ikakvog objašnjenja: Naime, uređaj i poštarinu sam platio zajedno, kuriru, i umesto da mi traži 16,506.50 RSD, koliko je zbirna cena uređaja i poštarine (sa adresnice), odnosno 16,150.00 koliko piše cena uređaja + 356.50 RSD koliko piše da je poštarina (što sam ja tek kasnije video, jer sam papir dobio tek posle plaćanja), on je meni tražio 16,960.00 RSD. Svaka mu čast, uspešno me je prevario. No, kad se njemu nisam žalio, neću ni vama Eh, da - u pitanju je kurirska služba POST EXPRESS - čisto da znate da mogu da vas prevare.
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat