Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 02. 2010.   #112
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

^ Veruj mi, bas sam hteo na temu OS da napisem nesto u prethodnom postu, ali nisam hteo da idem dalje u offtopic. Hteo sam da podelim utisak da meni nije jasno ni gde je to Win7 tako bolji od Viste. Godinama radim sa Vistom, da unapred kazem da je legalan na svim racunarima, i nikada nisam imao jedan jedini problem, ni sa softverom ni sa periferijama. Onda uzmem Win7, hajde da ga instaliram na jedan notebook. Osim sto malo drugacije izgleda i izmena u User Control, meni isti "user experience". Onda instaliram i na drugi, malo slabiji Core2 notebook, isto. Mozda neko vidi neku razliku ako se instalira na Pentium trojku.

Mogu da se slozim da je prijatno raditi u OS X, kada je u pitanju multimedija i priprema za stampu. Posto nikada nisam radio u ovom operativnom sistemu, mogu samo da spekulisem da bi bilo problema sa integracijom Office svite sa, recimo, Tibco ili IDS Scheer softverom, koji je meni vrlo bitan. A integracija ovih aplikacija sa Office-om i taj trend ce se samo nastaviti.

Naravno, sve je to do pojedinacnih potreba i ocekivanja, ali ostajem pri misljenju da su cene Apple racunara neopravdano visoke.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat