Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 01. 2011.   #52
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
Da li bi vi zeleli da pravite sajtove za ministarstva, pa se osecate prevareni, ili vas nervira drzava ili sta je u pitanju? Mislim zaista me zanima, jer ovo ovde definitivno nije rasprava o dizajnu, ocigledno je neka dublja prica iza...
Evo ja ću probati da objasnim, iako sam se uzdržao u ovoj temi.

Zamisli da stojiš na autobuskoj stanici u Pizdincima i čekaš bus za Bgd, zajedno sa još 50-ak ljudi. Bus ne kreće, odavno je prošlo vreme polaska po redu vožnje. Ljudi gladni, umorni, isfrustrirani, žuri im se, neki kasne na posao, neke čekaju njihovi kod kuće. Čekaju tako 15 minuta, pola sata, sat... Neki psuju u sebi, neki naglas, neki su počeli da se svađaju, neki dremaju, neki već otišli na druge prevoze...

I onda izlazi lik iz autobusa (koji je sve vreme tu parkiran, samo ne kreće), i pita ljude: "Je li narode, šta mislite, skoro smo farbali ovaj bus, jel vam se dopada boja ili mislite da je trebala neka druga?".

Šta misliš kako ljudi mogu da reaguju?! Ono u fazonu "e baš je super, možda malo više na plavo da je vukla"?
__________________
blog
jablan je offline   Odgovorite uz citat
9 članova zahvaljuje jablan za poruku: