Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 04. 2006.   #3
godza
Goran Radulović
Professional
 
Avatar godza
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 259
Hvala: 8
3 "Hvala" u 2 poruka
godza is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za godza Pošaljite poruku preko MSN za godza
Default

Opuseno care, stojim iza svojih preporuka (citaj: ne uvlachim ti se u bulju ).

Shta fali host011 da ne bude "domaci" i da postane "sveCki" (po meni)
- josh par servera pod sobom,
- load balancing,
- promena ensima (extra smara ljude, iz vishe razloga), ili makar na neki nachin da ga customizujesh, da ne lichi na njega, i da ga uklopish u dizajn host011. Znaaaam da to nema direktne veze sa kvalitetom usluga, ali time pokazujesh strancima, kako si zaeban lik ) (citaj: pokazujesh, da si ozbiljno shvatio posao hosting providera)
- mnoooogo para
- zavisno od ovoga gore, mozesh da u pruzash korisnicima extra stvari, (vishestruki bekap, astronomske hosting ponude, vezano za hosting prostor i bandwidth)
- kontam, da ako bi dao neke specijalne ponude tipa ROR i Django, mogao bi sigurno da privuces entuzijaste, koji bi dalje privukli ostale entuzijaste, i imao bi citav copor entuzijasta na serveru ). Znaaaam, da to extra, extra komplikuje stvari, lighthttpd i ostala sra...., ali u buducnosti, ko zna ....
- fali ti "godina postojanja", jer koliko sad imash zadovoljnih korisnika, logaritamski ce rasti iz godine u godinu, naravno ako nastavish da odrzavash kvalitet usluga (shto ne sumnjam).
- treba ti para para para para
- ako imash ovo gore, onda mozes i da se reklamiras reklamiras reklamiras.

No, siguran sam kako vreme bude prolazilo da ces ove stavke jednu po jednu, "otkacinjati", i da cu se za par godina moci hvaliti "ma da bluesman, znam ga sto godina, hostovao sam kod njega od samog pocetka" )))

Aje, uzrdravlje.
__________________
Never show weakness, the only pain that matters is the pain you inflict.
godza je offline   Odgovorite uz citat