Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 06. 2008.   #19
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao kron Pogledajte poruku
ocigledno zato sto zaradjujes od Httpoola pricas tako o njima (branis) a napadas Varagica da radi antikampanju koju Etarget placa
da te ne placaju ne verujem da bi bio njihova zastitnicka ruka, tako da nemoj da
Tebi je sve "očigledno" još od početka, ali morao sam da se razotkrijem zbog ovih drugih koji još ne kapiraju. Samo moram da ti zakomplikujem scenario, ja sarađujem i sa Varagićem sasvim fino, a reklamiram se preko Etargeta?!

Nije uopšte bitna kompanija XYZ nego što si neargumentovano optužio pojedine ljude za neke rabote, a meni je problem što sam i ja među njima. Tako da bih te samo zamolio da me izuzmeš ubuduće iz svojih teorija zavere, to je sve što sam želeo da kažem. Ja nisam neko ko ima potrebu da se bavi time čime ti misliš da se ljudi bave po forumima ni za kakve pare... I ne branim ja nikog, pogotovu ne spamere, možeš opet da pročitaš moje poruke u ovoj temi.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat