Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 08. 2010.   #138
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa vidi, dacho, ne budi subjektivan. Razmisli da li bi nešto slično promenilo mišljenje prosečnog srbina. Pa i dan danas se licitira ko je bio na kojoj strani u 2. svetskom ratu, a da ne pričamo o ovim novim ratovima, da li je bilo zločina ili nije, ko je heroj a ko zločinac, ko je kriv a ko je žrtva ... to su teške stvari. Ljudi jednostavno nemaju naviku da menjaju mišljenje i izbegavaju to pronalazeći svakakva opravdanja. Sve je bolje nego da kažeš da se "ispao glup" i verovao u neku priču koja nema veze sa istinom. Ljudi to rade čak i kada shvate da su pogrešno verovali - i dalje ostaju pri svojoj priči.

Koliko ljudi i danas u Srbiji veruje da se u Srebrenici nije ništa desilo nego je to iscenirala CIA ili Vatikan. A oni koji i priznaju to, ne priznaju broj žrtava. A ako i priznaju žrtve, onda spominju Bratunac. A sve veliki vernici i na jednoj i drugoj i trećoj strani (ne želim da mešam religiju u ovo nego samo da pokažem hipokriziju ljudi koji tvrde da veruju u jedno a rade sasvim drugo). Sve u svemu nismo mi ništa bolji od njih, a i ubeđen sam da mi imamo snagu i moć jedne amerike, i mi bi se ponašali kao oni. I mi, i svi drugi. To nema veze sa geografijom već sa ljudskom prirodom.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat