Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 04. 2011.   #52
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao vidak Pogledajte poruku
Sada će krenuti lavina postova gde će ti plastično objasniti zašto to nije hakerisanje, zašto su u vtk apsolutno nestručni i zašto je Joomla đubre.
Nažalost, svi ti postovi su na nivou Grand produkcije.
Mister, evo ja se javljam da pokrenem lavinu nestručnih "Grand Show" postova.

O čemu ti pričaš? Ako jedan tupavi dizajner (tupavi iz 2 razloga: 1. čoveku od 34 godine padne na pamet takva infantilna glupost, 2. nema pojma šta radi i njegovo znanje "hakovanja" se svodi na unos username/password) ode na sajt koji je zaštićen kao kurava korišćenim kondomom - odakle nekome bezobrazluk da to nazove hakovanje?

Činjenica je da ja Joomla đubre - teško đubre, ali to nije tema.

Ali činjenica je da nije Joomla kriva za ovo već oni stručnjaci koji treba da vode računa. Ne može most da bude kriv jer je neko skočio sa mosta.

To je bre isto kao da zaključaš vrata pa napišeš na vratima "ključ je ispod otirača" i naiđe neko i uđe da vidi iz zajebancije, a onda nazoveš policiju i prijaviš da su ti "obili stan".

Ja osuđujem sve vas koji ste uopšte otišli na taj sajt i ulogovali se bez obzira da li ste postovali ili ne. To je jednostavno debilno i nezrelo.

I smešni ste sa tom pričom - udaviste i na twitteru i na facebook-u, davite i ovde - smorili ste danima.

Takođe osuđujem i ove odgovorne za sajt što ne vode računa o svom sajtu - ovo je vrhunska sramota za njih da im se plavuše loguju na sajt i da ih onda prozivaju "hakeri" ... to će da im bude izgovor i ja se plašim da će ova dvojica najebati ni krivi ni dužni - samo zato što im je bilo "zabavno" pa su se malo glupirali ... naleteli su dok je stajalo "ključ je ispod otirača".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
6 članova zahvaljuje bluesman za poruku: