Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 02. 2006.   #70
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Citat:
Ja sam imao prilike da pricam sa mnogima, jer sam bio u takvoj situaciji... vecina studenata su govorili "nije valjda da ides na ES - tamo su moderatori slepci". Sorry, ako tebu ne smeta, meni smeta da me neko zove slepac zbog par klinaca koji su zasluzili titulu zato sto su "dobri momci" a nemaju pojma ni koja tema treba da se premesti u koji forum jer i ne razumeju o cemu se govori.
Khm khm...ono sto meni smeta je sto previse ljudi slusaju i gledaju oko sebe, bar u ovom komkretnom slucaju. Mislim zaista treba da budes nesiguran u svoje sposobnosti pa da te pogadjaju takve stvari.

Citat:
Ja nisam zbog toga otisao, zaviri u es_mods, tamo je mesecima izlagano sta mi se ne svidja i zbog cega cu da odem, sto sam na kraju i ucinio (naravno, ako nije obrisao, po obicaju).
Znam ja zasto si otisao, cak mogu da primetim da ti je pamcenje vrlo kratkog veka posto sam licno ucestvovao, vrlo aktivno, u tim diskusijama.

Citat:
Da ne bude da te prozivam, kukas na mali broj tema na nekim forumuma, koliko se secam - ti si trazio da se otvore ti forumi? Zasto sada ne pises u njima?
Naravno, ja sam ne trazio, ja zam predlozio da se otvori takav forum. Ti si prihvatio. Nego, ja sam moderaciju na tom forumu napustio usled nemanja vremena a koliko sam za to malo vremena uradio dovoljno govori cinjenica da je na tom forumu otvoreno samo nekoliko tema od mog odlaska sa liste moderatora.
Posto vidim da se nixa nesto hvali kako je doveo experta na moje mesto interesuje me sta je taj expert uradio na tom forumu. Niko gan ije vukao za usi da bude mod.

p.s. sorry ako sam ti upropastio dan, nije mi bila namera.
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat