Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 05. 2009.   #78
bNasty
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 06.10.2006
Lokacija: Big Smoke
Poruke: 281
Hvala: 0
17 "Hvala" u 12 poruka
bNasty is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za bNasty
Default

Citat:
Originalno napisao Petar Marić Pogledajte poruku
Ozbiljno pitanje za bNasty: da li si zainteresovan da održiš predavanje u Srbiji na tu temu? AFAIK, i ti si naš
Lozinka? Ne pucaj, nasi smo.

Da li bih mogao i bio zainteresovan? Da ne zvucim neskromno, verovatno da. Kad se prevazidju odredjene 'birokratske prepreke' mile mi domovine. Da li bi ono sto bih ja imao da kazem zanimalo mnoge (narocito one koji bi platili da to cuju)? Probably not, osim ako ne vole ratne price, postmorteme, tehnicke teme i sl.

OK, a sad ozbiljno. Ako postoji *ozbiljno* interesovanje na tu temu u Srbiji mogao bih da popricam sa ljudima iz Crytek-a, Midway-a, Climax-a, Lucas-a itd. koji bi eventualno pruzili mnogo detaljnije/tacnije informacije koje bi ljude u Srbiji zanimale (biznis, socijalna strana multipleja, outsourcing, project/people management... programera u Srbiji donekle i imamo, samo nema ko da ih malo spusti na zemlju, usmeri i da ih utrenira).
Tu su, naravno, i nasi ljudi koji rade u gejmu u UK, USA, Kini... ima ih i u management pozicijama, nisu svi shljakeri.

Btw, da ne ispadne da nipodastavam temu ili govornika na ovoj konferenciji - ne znam ni ko je u pitanju ni sta ce tacno pricati (tematika je prilicno zamagljena). Samo bih voleo da znam *ko* je govornik
__________________
PHP <del>Rul</del>LOLez!
bNasty je offline   Odgovorite uz citat