Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #53
MarioFr
novi član
Na probnom radu
 
Avatar MarioFr
 
Datum učlanjenja: 20.12.2007
Lokacija: Split
Poruke: 17
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
MarioFr is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za MarioFr
Default

Pozdrav ljudi,

Nisam baš često na DPT-u, al vidjeh eniacov post, pa skoknuo i ovdje da vidim što se događa...

Moram priznati da mi sve do nedavno nije bio poznat webfest (ipak je kod vas razvikaniji nego u Hrvatskoj), tako da sam i website prijavio u namjeri "zašto ne, bitno je sudjelovati".
Kao netko tko praktički živi na webu, pa ponekad i pomislim kako nešto znam o toj "problematici", dojma sam kako su organizatori mogli poraditi da izbor publike bude organiziran tako da se ne nađu u situaciji da pobjednici u kategorijama budu u najmanju ruku upitne kvalitete, te da se povlače priče oko spamanja i slično...sigurno postoji rješenje da se uklone ti neki nedostaci koji postoje.

Kao dobitnik u jednoj od kategorija (internet marketing projekt), mogu samo reći da mi je krivo što sve dobro što može biti na jednom takvom događanju, automatski pada u drugi plan kada krenu priče o nepravilnostima, propustima i sl...uvijek je lijepo kad netko prepozna tvoj rad, iskreno, jako mi je drago da je nagrada tu, ali opet ostaje onaj gorak okus u ustima kad se dovede u pitanje legitimnost izbora. Situacija u kojoj, pa eto, skoro da mi je krivo što sam prijavio sajt i projekt (iako seekandhit nije spomenut u nekom negativnom kontekstu, da se razumijemo)....

Šteta za takvu situaciju, jer koliko vidim, u izboru žirija je IMHO dosta kvalitetnih sajtova u koje je uloženo gro vremena, volje i novca, koji stvarno i zaslužuju da budu nagrađeni, a opet, budući izbori bi mogli upravo takve odvratiti od prijava - jer čemu sve to, kad ti već sutradan prisjedne kad kreneš čitati postove, komentare i forume
MarioFr je offline   Odgovorite uz citat