Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 03. 2007.   #5
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Već 2 godine sam sa Raiffeisen bankom i imam sledeće zamerke:

1. Redovi znaju biti ubistvo u dispozituri na Bulevaru Oslobođenja (Novi Sad). Sad su uveli treći šalter koji radi kada je gužva, ali i dalje se nekad čeka i po 30 minuta.
2. U par navrata mi se desilo da mi sredstva sa dinarskog računa nisu dostupna na bankomatima (dva ili tri puta ne sećam se). Jednom je bilo kritično jer sam bio u BG i falilo mi je keša za kartu nazad. Sreća pa je drugar imao nešto gotovine pri sebi.
3. ROL je ponekad nedostupan. Ako se zakuca za vikend možeš da dubiš na trepavicama ako hoćeš, ali ništa do ponedeljka. Sreća pa se retko dešava.
4. Strašno loš kurs pri zameni deviza. Kada sam kupovao Maca i menja pozamašniju sumu $ uštedeo sam 2000 dinara samo tako što sam u Raiffeisen banci podigao devize, prošetao dva metra do Pro Credit banke i tamo zamenio po zvaničnom kursu. Nisu to neke strašne pare, ali vremenom se nakupi. Po nekoj slobodnoj računici godišnje izgubim bar 100e samo zbog lošeg kursa. Iste pare ostavim i kao kusur koji ne pokupim u prodavnicama i trafikama ili što ostavim za bakšiš po lokalima, ali u tom slučaju bar imam izbor

To je manje više to od problema, ostalo je na mestu. Njihove usluge (devizni i dinarski račun, virtuon i devizna štednja) sam koristio samo kao fizičko lice...

Poslednja izmena od Ilija Studen : 30. 03. 2007. u 23:43.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat