Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2007.   #1
blackshtef
profesionalac
Qualified
 
Avatar blackshtef
 
Datum učlanjenja: 27.09.2007
Lokacija: Grubišno Polje - Varaždin
Poruke: 104
Hvala: 10
3 "Hvala" u 2 poruka
blackshtef is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za blackshtef Pošaljite poruku preko Skype™ za blackshtef
Default Pitanja vezana uz Feedburner i RSS

Pozdrav!

Ovako, umjesto defaultnog wordpressovog linka za rss feedove, složio sam feedburnerov. E sad...

1) hoće li korisnici koji imaju stari link i dalje dobivati sadržaj? Mislim, meni je logično da hoće, jer feedburner također preko tog feeda dolazi do sadržaja, al eto, da pitam

2) Feedburner mi prikazuje 0 subscribera, a ima barem jedan (konkretno, ja), iako, znam da mi se blog nalazi u rss readerima kod barem 10ero ljudi. Da napomenem, ja sam svoj blog u reader dodao preko feedburnerovog linka, ali on ipak ništa ne broji
Zašto?

3) Okej, WP daje feedove za postove i komentare. A kako dobiti (i onda kasnije prebaciti na feedburner) feed za neki drugi dio sitea? Kod mene konkretno, želim jedan page u WP-u (blog.blackshtef.org/surfing-stuff) staviti u feed, tako da svaki link koji tamo dodam, da se to, jel, procesira.
Inače, kod mene je to stranica, ne, i tamo par puta tjedno bacim neki link ili nešto.
Na internetu sam našao nekakve upute kako staviti feed kategorija, ali ovo nije kategorija :\

Eto
Tri pitanja samo
blackshtef je offline   Odgovorite uz citat