Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 10. 2008.   #35
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao dinke Pogledajte poruku
Eh da, da malo odem i u offtopic (mozemo naravno otvoriti novu temu mada mislim da smo o tome vec nasiroko raspravljali). Ja sam nazalost zbog porodicnih problema (sa cime je dosta ljudi i ovde upoznato) morao da se jos neko vreme primirim i ostanem u toj "one man show" shemi. S tim u vezi meni status preduzetnika/pausalca savrseno odgovara, zero smaranje sa knjigovodjstvom, kad mi legne novac napisem na blanko nalogu (do 100k din) i podignem, bez pravdanja, putnih naloga ... itd. itd. Iskreno bas me zabole da li me neka firma odadve smatra velikim, to mi je totalno nebitno jer uopste i ne radim sa firmama odavde. Verujem da nisam jedini sa ovakvim stavom, ali sam opet otvorenih shvatanja da totalno nisam u pravu ali hajde da za tu raspravu (ako ima zainteresovanih) otvorimo novu temu.
Paušalac je meka, ali to stanje ne može večno da traje ako biznis raste, ako izuzmemo one varijante da se otvaraju nove agencije na ženu, kuče, mače... Jednom kada uđete u PDV verovatno je mnogo bolja varijanta prešaltovati se što pre na doo.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat