Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2011.   #4
_korso_
profesionalac
Qualified
 
Avatar _korso_
 
Datum učlanjenja: 21.06.2007
Poruke: 166
Hvala: 27
42 "Hvala" u 23 poruka
_korso_ is on a distinguished road
Default

Upravo mi je stigao Itunes receipt gde mi je naplatio/skinuo pare sa kartice. Kako, nemam pojma!? Proslo je u svakom slucaju.
Dakle vise ne dugujem i taj deo problema je resen.
Kazem deo zato sto sada imam drugi.

Probao sam da izvrsim verifikaciju nase kartice jutros (isto kao i juce 100x), ali je i on dalje ne prihvata. Ali je isto tako kao sto rekoh skinuo pare. Nesto tu debelo nije kako treba. Bilo kako bilo kako imam sada Gift Card resim da se prebacim na US store. Ok, sve prodje lepo, imam $10 kredita.

Kada sam otisao na MAS, nijednu aplikaciju koju sam inace pazario na slovenackom mi ne prikazuje u "Purchased" delu.
Dok u Itunesu vidi sve aplikacije koje su kupljene na slovenackom za IPhone.
Naravno sada imam $10 kredita na US storeu pa ne mogu da se vratim na slovenacki (pitanje je da li bih mogao i kada potrosim tih $10 posto kartica nije validna kao sto sam gore opisao).

Ono sto mi je najbolje je da ostanem na US i da sve radim preko Gift Carda i resim se muke dok ne nadjem neko bolje resenje, ali samo kada bih mogao da povratim aplikacije koje vec imam na MAS koje su u odeljku "Purchased".

Da li neko za ovo ima resenje ili ideju? Toliko vremena izgubih na ovo da je neverovatno.
__________________
Twitter
_korso_ je offline   Odgovorite uz citat