Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2011.   #7
_korso_
profesionalac
Qualified
 
Avatar _korso_
 
Datum učlanjenja: 21.06.2007
Poruke: 166
Hvala: 27
42 "Hvala" u 23 poruka
_korso_ is on a distinguished road
Default

Nesto cu im napisati verovatno.

Posto sam se odavno resio da reinstaliram OS i zahvaljujuci ovom problemu resim da to uradim. Da odradim jedan fresh install i da cak neke aplikacije kupim ponovo. Nemam ni vremena ni zivaca da se majem 100 godina sa podrskom i pricom da nasa zemlja nije podrzana. Koliko sam shvatio iz price drugih, to je cela filozofija. Kada promenis drzavu moras da prakticno kupis aplikaciju opet. Medjutim, ako se vratis na istu drzavu ona se vidi kao kupljena.

Prvo sto sam uradio kada sam reinstalirao sistem odem u MAS. Logujem se sa svojim appleid nalogom. Trenutno sam u US storeu i imam kredit (Gift Card).

Nadjem growl, kliknem na buy (kosta oko $1.4 i tu sam app vec imao instaliranu pre toga i samim tim kupljenu ali preko slovenackog MAS). On mi kaze, aplikaciju si vec kupio tako da nema sta da placas. Sve bi to bilo lepo osim jedne stvari. Aplikacija se jeste instalirala, nisu mi skinuli nista, nisam dobio receipt, ali je ne vidim u Purchased tabu. To automatski znaci da npr. ne mogu da je updateujem.

Pa vecu glupost skoro nisam video. Ili ja totalno masim poentu ili bez obzira sto je nema kao kupljenu moci cu da je updateujem (ne vidim kako kada mi kaze da nemam purchased apps) ili je nesto 10to u pitanju.
__________________
Twitter
_korso_ je offline   Odgovorite uz citat