Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 09. 2008.   #1
MaxMagnus
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 26.11.2007
Poruke: 36
Hvala: 18
3 "Hvala" u 1 poruci
MaxMagnus is on a distinguished road
Default [PROBLEM] - Firefox (a bogami ni IE) ne otvara localhost

Situacija je sledeca: na sveze instaliran WinXP koji je bez problema radio do pre neki dan, na mashini koja je samo za dev, i koja je savrsheno radila do pre 2 dana, je iznenada doshlo do problema da ni jedan od dva instalirana browsera (FF i IE7) nece da otvori localhost ili bilo koji od vhost-ova podesenih na njemu...

da napomenem da je masina radila savrsheno (bar taj deo), da je sve podeseno kako treba na apache-u, vhosts.conf, hosts, FW nema, AV nema. ping localhosta radi sasvim normalno... apache error log ne ispisuje nista sto ne treba ili sta bi eventualno pomoglo... redovne adrese, google.com i ostale otvara bez problema, gtalk radi... rachunar nije konektovan na net, osim povremeno radi potrebne sinhronizacije

jedina izmena koja se desila izmedju dva koriscenja racunara je bila ta da sam zbog kvara na SBB linku, morao na tom rachunaru da napravim dial up konekciju i od "sumnjivih" stvari koje sam primetio je da sam ostavio default podeseno da se konekcija podesi za "default connection"... naravno i tad je sve normalno radilo, to vece sam samo mail proverio i krace vreme se dopisivao preko skype-a... sutradan kad je dial up konekcija bila ugasena pokushao sam da otvorim stranu sa lokala, i tad je doslo do problema!!! nece da otvori, samo cheka i posle nekog vremena ostane prazna strana

obrisao sam logove, restartvao apache, sve deluje kao normalno, ali on nece da otvara nista sa lokala, ni jednu adresu dodatu u vhosts... logovi prazni totalno, kao da uopshte ne ide zahtev od browsera do apache-a...


ima li neko ideju sta bi mogao biti problem???

hvala
MaxMagnus je offline   Odgovorite uz citat