Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 12. 2006.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kad smo vec kod toga, ja imam predlog kako da Beograd jako lako zaradi oko 10 miliona evra. Oterati one cigane oko gazele i prodati placeve nekim hotelima, bankama, ko god je zainteresovano - odatle je 3 minuta peske do centra grada, direktna veza na E-75 (Budimpesta - Beograd - Atina [Sofija] ), aerodrom je na 10 minuta odatle... trenutno nema bolje lokacije u beogradu a okipirana je katonskim kutijama i leglom zaraze. Ko god udje u Beograd sa zapadne i severne strane - prvo to vidi. Ko izlazi iz Beograda - poslednje to vidi. Prvi i poslednji utisak o gradu su kartonske kutije odakle iskacu cigani da zickaju na gazeli.

Sada, moze neko da me optuzi za "rasizam", "nacionalizam" ili sta god... Verujte da nemam nista protiv samih ljudi koji su se tamo naselili, bilo oni beli, zuti ili crni, vec protiv same ideje da to stoji tamo.

Kada bih ja recimo uzeo svoju porodicu i na Uscu preko puta "Usce Tower" ili recimo na Kališu, podigao kartonsku kutiju u kojoj planiram da zivim - siguran sam da bi me zandari oterali u roku od odmah, a pisale bi novine kao "verovali ili ne" - neka budala se pojavila tamo da gradi "karton siti". E posto su cigani "nacionalna manjina" (ili kako god ih krste) onda se tu umesa maltene i Amnesty International. Stvarno mi nije jasno...

Jesi kupio to zemljiste? Imas neku dozvolu? Alo, zauzeo si javnu povrsinu, beži bre odatle.

Dakle, nadam se da je jasno da ovo nema veze sa ljudima koji žive tamo nego sa celom idejom života tamo. A ako ćemo baš da budemo i velikodušni, od tih 10 milona evra za taj plac - neka svaki ganci dobije po 50 eur i da pewa.

Eto to je moj predlog - ja iskreno ne znam čoveka koji voli Beograd više od mene, a ovaj karton city mi je rak rana.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat