Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 06. 2011.   #9
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Meni lično odgovara rad od kuće. Radio sam dugo iz kancelarije ali mi se sada sama pomisao da idem tamo svaki dan gadi. I dalje imam kancelariju i svratim po nekad ali rad od kuće - iz kućnog office mi se pokazao kao najprihvatljiviji. Srećom imao sam uslove, odvojenu prostoriju i sve ali i da nisam isto bi bilo.

Sigurno da ima i toga da bi u kancelariji možda bio produktivniji ali who gives a f*

Zato i radim od kuće. Radim kad hoću, spavam kad hoću... Da sam hteo radno vreme i office radio bi u nekoj firmi i nebi se mučio ovako kao nigga' sa računima, porezima, doprinosima, fakturama, knjigovođama...

I sve to zavisi od osobe do osobe. Celu 2009 sam putovao sa nekim bendom po celoj Evropi pa sam radio iz hotela, kafića, sa ulice i ne vidim neku razliku. Ko hoće da radi može da radi i viseći sa drveta. Ko hoće da spava i treba da spava.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat