Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 04. 2010.   #67
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne znam da li si se osetio prozvan, sumnjam da je mungos od tebe tražio "uslugu", ali ok, mogu da ti odgovorim i na to. Po mom skromnom mišljenju nije neophodno da stojiš uvek iza svega, dovoljno je da nekome pomogneš samo zato što ti je tražio. I ja sam pisao svašta i na blogu, i kešao ovde svakakve stvari iako me to ni malo nije interesovalo, naprotiv - nisam se ni trudio da razumem - jednostavno sam činio uslugu zato što me je neko zamolio a meni to nije bilo teško niti mi je oduzelo previše vremena. Ništa više od toga.

Kada je jednom meni bila potrebna slična "sitnica" ispalo je da je to veoma zahtevna stvar, toliko da su svi bili "zauzeti" ili su "zaboravili", pa tako i razumem Markovo razočarenje, ali ne prihvatam način na koji je on odlučio da reši taj "problem".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat