Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 03. 2010.   #15
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
i ja mislim da je Pedja preterao, jedno je "boriti se" protiv spamera, a drugo je ovakvo javno vredjanje i ponizavanje i sl.
A gde si ti video vredjanje i ponižavanje sa moje strane? Ja sam samo napisao d ami je čovek poslao spam, šta je tu uvredljivo i ponožavajuće?

Citat:
i samo savet za tebe, nemoj nikada da pises ovakve stvari:
"...da li neko ima više podataka o nezakonitim postupima Dušana Ostojića?"
Ne brini se ti ništa, ja ne pišem napamet. Poziv svima koji su se susreli sa ovim spamerom i dalje stoji.


Citat:
Originalno napisao Bluesman;
Bolje je da ti svoju energiju, koja je nesumnjivo velika bez obzira čime je motivisana, usmeriš ka edukaciji ne samo "običnih ljudi" nego i ovih koji bi da se oglašavaju ali ne znaju za bilo šta bolje od SPAM-a jer nema ko da im objasni.
To što ti kao nisi upućen koliko ja radim na edukaciji ljudi po pitanju spama ne znači da ja to i ne radim. Ne bi bilo loše da, ako već ti nećeš ništa da preduzmeš u vezi toga, da bar ne podmećeš klipove onima koji hoće.

Citat:
Iskreno, upadaš u klopku, kao u ovom slučaju, gde ti je čovek odgovorio na takav način da je on neupućenima ispao "dobar neki čikica" a ti MD, ne verujem da si tako planirao.
To tako vidi samo onaj ko hoće. Ipak, kao što vidiš i u ovoj temi ne gledaju svi to tako kao ti.

Citat:
Na kraju, možda bi i mi mogli da napravimo neki lokalni whitelist servis, to na prvi pogled ne zvuči kao totalno glupa ideja.
O tome smo u više navrata pričali, čak i ovde na DPT, ali uglavnom se ništa nije uradilo, najpre zato što ljudi koji zaista mogu da doprinesu da se to realizuje nisu zainteresovani, najpre zato što im to nije u interesu.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat