Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 10. 2010.   #2
dacha
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 23.06.2005
Poruke: 196
Hvala: 35
35 "Hvala" u 30 poruka
dacha is on a distinguished road
Default

Ne mogu da ti kažem kako je sada, ali nekada davno sam primao čekove od CJ (počev od 2001. godine) i malo-malo pa je bilo velikih kašnjenja zbog nekih njihovih zavrzlama a ne zbog načina slanja. Recimo, prvi ček mi je kasnio mesecima (tada su inače svi bili skeptični hoće li to stići ovde, može li se unovčiti i sl.), a njihovo objačnjenje bilo je da isplata za nove članove traje "malo duže"! Posle su stizali redovno, ali mnogo sporije nego od većine drugih sličnih aff mreža. Onda su uveli extended transactions - mogućnost da oglašivač potvrdu nekih transakcija odloži do 30 dana, pa kada mi je ček opet kasnio preko 2 meseca rekli su da su im prethodnog meseca dali "još 30 dana bonus".

Mislim da nas odavde mnogo više proveravaju (tada su sigurno) i da je to jedan od razloga. Recimo, sečam se da su 2002. uklonili našu zemlju sa spiska za učlanjenje, a evo šta su mi naveli kao razlog: "Due to a high amount of fradulant publishers from Yugoslavia, we have stopped taking new applicants from that country. It is unfortunate that we had to do so, but it was necessary."
dacha je offline   Odgovorite uz citat