Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 08. 2006.   #19
BluesRocker
profesionalac
Professional
 
Avatar BluesRocker
 
Datum učlanjenja: 21.06.2005
Poruke: 294
Hvala: 93
525 "Hvala" u 19 poruka
BluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished roadBluesRocker is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao jasmanac
Slazem se sa degojs-om da ipak treba napisati zasto je neki sajt neprofesionalan a ne samo napisati http://devprotalk.com/showpost.php?p=16326&postcount=9. ovo je ipak profesionalni forum a ne DZ na kojoj dodje neki klinac koji pojma nema i napise isto to.
Izvinjavam se zbog mog nepristojnog komentara. Uglavnom, mislio sam da dam stručnu analizu pomenutog sajta ali mi se činilo da se može sve lakše reći u jednoj reči.
Na kontakt strani se ne vide svi baneri za koje neko plaća.
Osim što pomenuti counter bode oči i odaje utisak neprofesionalizma, anketa funkcioniše i kad se ne označi za šta se glasa.
Slike su jako loše obrađene, i ne odaju utisak da je na izradi projekta bila prisutna osoba koja sebe može da nazove dizajnerom u bilo kom smislu.
Što se tiče dizajna, moj je utisak da je užasno ružan, ali ukusi su različiti, nekima se i sviđa i o tome ne vredi diskutovati.
Još jednom se izvinjavam ako sam nekoga uvredio, i više neću komentarisati nešto za šta ne mogu da nađem ni jednu pozitivnu stvar.
BluesRocker je offline   Odgovorite uz citat