Tema: Exit
Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 07. 2006.   #102
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da ne kvarim atmosferu, odavno želim da pričam o tome, ali ne mogu da shvatim da danas najveću frku prave bendovi i likovi koji imaju 50+ godina. Kod nas su mega zvezde polu-raspadnuta Debi Hari, Bily Idol koji "prži" svoje Disco-Punk hitove koje su slušale devojčice kada sam ja išao u srednju školu (pre 20-ak godina) koje je svaki self-respected-punk mrzeo, Cult čije je stvari svaki tinejdžer morao da zna ako želi da ne ispadne glup u društvu, i Morrissey čije je stvari morao da zna svako ko je osamdesetih hteo da smuva neku ribu. Pa onda ova frka sa stonsima.

Namerno nisam hteo da idem na buzzcocks i slične "punk zvezde", ako se nisu setili da dođu ovde početkom osamdesetih - ne trebaju mi ni sada kada ne mogu da hodaju bez pomoći štapa. Jedini "presedan" sam napravio za Dead Kennedys, ali za njih bih napravio i mnogo više od toga.

Nije ovo problem EXIT-a, oni samo serviraju ono što je na meniju. Izgleda da nema bolje. Ja mislim da se u poplavi Hip-hop jednostavno, u očaju, okreću nekim startim bendovima, poslednjima koji su nešto značili, jer danas očigledno ne postoji ništa ni približno još od Nirvane i RHCP.

Pre neki dan, dok sam čitao novine, naiđem na stranu "AC / DC u Beogradu". E, koliko god samo gotivio AC/DC, tu stranu sam zatvorio pre mnogo godina, jednostavno sam tog trenutka zatvorio novine, bacio ih na sto i nisam ih više ni pogledao.

Mislim, šta je sledeće? Povamipiriće se Elvis sa "revival" svirkom u SKC-u?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat