Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 12. 2010.   #14
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Kad izvučeš prosjek, svako od nas ko je studirao bilo koji tehnički fakultet tvrdi da se zajebao
S druge strane, ovi sa menadžmenta/ekonomije i prava mi nekako više djeluju kao dipl. bullsh*t generatori u odijelima nego svoji ljudi... Ne bih da se kome zamjerim, samo pričam kako stvari izgledaju iz mog ugla, možda znam pogrešne ljude kojima fali malo cinizma u životu

Slažem se s onim što je Džordž napisao, ne moraju odmah na fakultet. Jedan neviđeno interesantan čovjek (profesor na fakultetu) mi je pričao kako je posle srednje škole pošao da radi kao tehničar, radio par godina, počeo da se kocka i jedne večeri dobio gomilu para na kartama ("mogao sam tada da kupim 4 Fiće"). Tu je razmišljao što će s parama i odlučio da upiše fakultet... The rest is history
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat