Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2012.   #9
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ja se upravo mučim se nekim wordpress pluginom - izuzetno popularan, top u svojoj kategoriji a u kodu ... papazjanija. Sve je u jednom file koji ima 500K i 12709 linija koda, a ja treba da "promenim par sitnica".
Fajl koji se include-uje pri svakom requestu, na četiri srodna sajta koji su na istom serveru: 23904 linije kôda, 667KB. Morao sam da symlinkujem fajl, u suprotnom su tokom uploada sva četiri sajta nedostupna. Baza nije čula za normalizaciju, a disable-ovani unosi se prepoznaju po tome što imaju reč "inactive" u nazivu. Kôd je pisan od 2005, a pisao ga je developer koji se učio u hodu. Server load je oko 15. Na ssh uspevam da se zakačim iz 5-6 pokušaja. Malo falilo da se vratim međ' pravnike!
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat