Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 02. 2012.   #2
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Na putu prošlog leta imao sam 0/4 uspeh sa CouchSurfingom

1. Ja sam rešio da idem u hotel, a ostatak ekipe (njih 3) otišao kod nekih Ruskinja. Kažu da im je bilo super, ali ništa XXX

2. Nismo došli iz opravdanih razloga, posle smo čuli da nas je cela porodica čekala sa svečanom večerom, pa smo se žešće smorili.

3. Devojka se pojavila, videla četiri kontaminirana ludaka, onda smo se spontano dogovorili da ne možemo tako da joj banemo u stan iako njoj lično ne bi smetalo, pa smo nastavili do sitnih sati u kafani druženje.

4. Domaćini se nisu javljali, ko zna zašto je to dobro, klošanjere na parkingu.

Ne znam koliko sam ti pomogao

Ako nisi siguran gde ćeš i kad doći, treba da imaš nekoliko varijanti i na vreme kontaktiraš "da potvrdiš".

Put kroz Evropu je malo lakši jer uvek imaš plan B. Možeš probati i airbnb.com ili još bolje neke hostele gde ćeš imati gomilu "kolega". Gledaj da nosiš što manje stvari, ponesi i pobacaj sve iz kuće, usput ako ti treba kupiš u "2nd hand" i takodje posle baciš.

Ako si u sosu, možeš u tim zemljama probati da pronadješ neku dijasporu, ali to je baš ono poslednje što bih uradio. Možda ti uvale ćerku za papire

Poslednja izmena od srdjan : 10. 02. 2012. u 22:49.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje srdjan za poruku: