Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 02. 2012.   #8
kalkulus
Dusko Petrovic
Professional
 
Avatar kalkulus
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 297
Hvala: 14
1.151 "Hvala" u 9 poruka
kalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kalkulus
Default

ja sam clan CSa skoro 3 godine i to je jedna od najboljih stvari koje su mi se desile u zivotu. upoznao sam ljude sa svih strana sveta, imao neka fantasticna iskustva i znatno promenio svoju sliku sveta

par puta sam hostovao ljude, par puta surfovao, bio na gomili sastanaka, od onih sa par ljudi do nekih velikih medjunarnodnih okupljanja(reda velicine 300-400 ljudi iz celog sveta) i nikada nisam imao nikakvih problema.

CS nije samo sajt, CS je community koji ima neka svoja pisana i nepisana pravila. bash zato bi, kao shto je neko vec pomenuo, bilo super ako bi pre nego shto krenesh na put svratio na neki CS meeting, mozda hostovao nekoga i upoznao se sa ljudima.

tako cesh videceti iz prve ruke kako to funkcionise, a mozesh i da popricash sa iskusnijim surferima o iskustvima i pitash ih za savet. takodje, kada upoznash ljude mozesh ih dodati za prijatelje na sajtu i mozda cak dobiti neku referencu, a to znatno pomaze kada ti kasnije budesh trazio hosta ili cimao ljude da se vidite

i ako budesh imao svoj smeshtaj, preporucujem da pogledash da li ima CS meetinga u grad u kome se nalazish ili makar da kontaktirash neke lokalne surfere koji ti deluju zanimljivo da se vidite, potpuno je drugacije kada upoznajesh grad kao turista i kada te lokalci vode po svojim mestima i preporucuju gde da odesh i shta da vidish

ako si u Beogradu, cetvrtkom obicno imamo Language Exhcange Club(LEC) meeting. vidi samo gde je, poshto nije uvek na istom mestu, pa slobodno svrati
__________________
I know it all, I just can't remember it all at once
Blog / Pisanije / Best Engagement Rings / Blues DVDs
kalkulus je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje kalkulus za poruku: