Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2007.   #4
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Citat:
Originalno napisao Ivan Pogledajte poruku
I da, imam proveru u slucaju kada je upisan isti order, onda samo ispisem gresku i idem dalje, razmiljam da stavim da se taj zapis upise kao npr 34,2 znaci da inkrementiram za 0,1 ali onda opet moze doci do podudaranja pa moram i to da proveravam ... ne znam da li je i to potrebno ...
Ne znamo ni mi da li ti je potrebno Ko ce koristiti taj news engine? Ako ces ga koristiti ti, nema potrebe jer ces valjda da pazis kad menjas redosled Ako je nesto sto ces da napravis, naplatis i "zaboravis", onda svakako da je bolje da pokrijes sve varijante koje mogu dovesti do nekog problema i panike, jer ko zna ko ce to odrzavati. Bolje sad odradi sve kako treba nego da te kasnije cimaju i histerisu kako "nesto ne valja", jer nece biti feature request koji bi mogao naplatiti nego bug fix
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat