Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 03. 2010.   #68
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
Iz pravila foruma: ne mozete da trubite da ste "1) najbolji 2) zivi 3) jebeni 4) veb dizajner 5) na svetu" ako ste: 1) najbolji jedino u smaranju ostalih forumasa, 2) izgledate kao zombi 3) pun bubuljica od nejebanja, 4) dizajn te tri-cetiri stranice ste prepisali, a 5) svet gde ste to sto tvrdite postoji samo na vasem Tviter ili Fakbuk nalogu koji je zanimljiv jedino onom imaginarnom drugom najboljem..

(NHF :-)
(ne znam kako nisam video ovu poruku, ovo ti je ubedljivo najgori post ikada, toliko odvratan da sve mislim da ti je neko uhakovao nalog ili si ovo pisao pod šakom nekih lekova na čijim kutijama stoji crveni trougao)

Samo mi objasni koju težinu nose argumenti kao što su "ima bubuljice, izgleda kao zombi i nema redovan seks"? Pa ni fizički izgled nije dovoljan i prelaziš onda na imaginarnog prijatelja u svetu koji ne postoji. Ja ti garantujem da Marko ima više "realnih" prijatelja nego što ti možeš na glas da izbrojiš a da se ne zadišeš.

I na kraju NHF rešava sve? Napljuješ nekoga pa onda kažeš NHF i kao sve je ok? Ko je ukapirao celu "akciju" - ukapirao je, ko nije neka se strpi malo da mu Marko objasni "od koje se drvo pravi svirajče".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline  
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku: