Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 12. 2006.   #5
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja bih rado rekao nešto, ali sam možda ovde najekstremniji slučaj pa bi evenualno mogao da koristim kao primer kako možeš da se zakopaš. Eto, ja nisam pametan oko ovoga, ni malo.

Kod mene je najveći problem što pokušavam u svo to "radno (ne)vreme" da ukomponujem i porodični život. Da mi deca ne odrastu gledajući me u leđa dok sedim i radim. To ima svoje žrtve, pa svo to vreme koje preko dana provedem sa njima - moram da nadoknadim preko noći.

A ovo sa office - ne funkcioniše. Provereno. Ne samo da nećeš prekinuti nego ćeš još više vremena gubiti. Ja evo 2 dana nisam ni išao u office jer mi je neka žešća frka sada, pa sam mnogo produktivniji od kuce. Tamo me više cimaju i više vremena provedem uz gluposti.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat