Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2007.   #32
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da ne širimo dalje... možda smaramo druge... ne vodi ratove oružje nego ljudi, a ljudi ratove vode u ime nečega, a u 99% slučajeva tu je religija.

A kada mi religiozan čovek kaže da grešim on ne kaže "grešiš" nego "gorećeš u paklu zbog toga".

A što su gore "čitačice pasulja" od popova, hodža... štatijaznam? I jednima i drugima moraš da veruješ na reč jer ne mogu da dokažu to što pričaju?

I zašto misliš da sam neozbiljan kada kažem da verujem u Tastaturusa? Vidiš da nisi tolerantan već me ismevaš.

Citat:
Ti znaci mislis da u toj crkvi je bas sve trulo i da to treba satreti pa od nule ... pa nisi jedini, mnogi kroz istoriju su tako mislli ... tako se jedna diktatura zamenjuje drugom ...
... a jedina dobra diktatura je diktatura crkve? Da, mislim da je crkva (svaka crkva) najveće zlo, jer svaki fijuk najalakše nađe izgovor da ne radi to što radi za sebe nego u ime Boga, crkve... Najveći zločini u istoriji su počinjeni u ime religije.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline