Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 06. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Google Analytics - Urchin from Google

Gledam nešto danas adSense i provalim ovo:
Web Analytics helps you understand your visitors better. gde piše:

Citat:
We've recently acquired the San Diego-based web analytics company Urchin Software, and look forward to providing the tools that will benefit not only website owners and advertisers but ultimately every web surfer. We're constantly striving to make the world's information universally accessible and useful; Urchin web analytics does just this by giving website owners the data to more effectively communicate their content and improve the web experience for everyone.
A na Google Press Center:
Citat:
Google plans to make these tools available to web site owners and marketers to better enable them to increase their advertising return on investment and make their web sites more effective.
Skoro smo pričali o Urchin, za mene je ovo iznenađenje (samo ne znam zašto jer su postali gori od Microsoft - kupuju sve živo) ali to sada nije bitno . Kako oni uopšte misle da instaliraju Urchin On Demand? Vidim da daju 15-days trial, ali mi je odmah trazio CC podatke koje će da procesira posle 15 dana. Nisam odradio registraciju do kraja, samo me interesuje kako uopšte postavlja, koliko razumem samo se postavlja code na stranu?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat