Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 06. 2008.   #10
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja mislim da nikada više neću kupiti desktop računar. Notebook sa eksternim monitorom, tastaturom i mišem savršeno radi posao. Performanse su problem jedino ako igraš igrice ili radiš neki 3D i slične zahtevnije stvari. Mislim da je doking stejšn prava stvar ukoliko ovako koristite notebook, ali ga za sada još nisam pazario, pošto vas to onda malo čvršće veže za brend koji ste izabrali i za ubuduće, trenutno HP u mom slučaju.

Inače, do pre tri-četiri godine i ja sam bio ubeđen da su notebook računari spori, sa lošim tastaturama i monitorima i da to ne može da se koristi za neki ozbiljan rad. Onda sam krenuo na civilno služenje vojnog roka i kupio sebi jedan NEC Versa da prekratim vojničke dane i video da su notebook mašine postale savršeno funkcionalne i upotrebljive.

Poslednja izmena od mileusna : 18. 06. 2008. u 13:00.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat