Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 09. 2010.   #11
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

About vip, licno iskustvo
Citat:
Dakle zbog nekoliko meseci frustracije u Telenoru odustajem od njih i prelazim kod VIP.
Sve tece lepo 30dana. Nakon toga pocinju da mi stizu poruke o povecanom saobraciju sa mog broja. Jedna poruka na 7 dana.
Nakon 3 takve poruke stize mi poruka da sam SUSPENDOVAN zbog povecane kolicine saobracaja. Sada traze avansnu uplatu dela racuna da bi me ukljucili.

Telefon mi je potreban da bih obavio veoma vazan razgovor u tom trenutku. Mislim se, ok, zvacu ih pa ce da me ukljuce... jer razlog suspenzije nema veze sa mozgom.
Pozovem korisnicki centar, oni se pozivaju na ugovor koji smo potpisali... po kome (u nekom clanu 14) oni imaju pravo da me iskljuce ako dodje do povecane potrosnje.

Hajde da se radi o nekim sumanutim sumama, mi ovde pricamo o 1500 din (ako i toliko).
Dakle, zbog jebenih 1500 din ja nemogu da obavim vazan razgovor na mom POSTPAID broju.

Kazu to je samo dok ne steknemo poverenje u nase korisnike, pa koji vam k. sluzi izvestaj iz kreditnog biroa koji ste uzimali kada sam potpisivao ugovor.

Izem vam i kompaniju koja ce da umre zbog ne sigurnosti da li ce im neko platiti 1500 din.
Datum desavanja: November 10, 2008 at 3:25pm
cvele je offline   Odgovorite uz citat