Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 03. 2010.   #11
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Znam da je tema strasno stara ali nesto me povuce da vam iznesem moje iskustvo. Svi znamo da kljucna rec "igrice" je jedna od najtrazenijih reci na pretrazivacima. Pravim ti ja jednu stranicu za igrice i gledam konkurencju za tu kljucnu rec a ono na prvoj stranici sve stranice sa PR4, PR3, i jedna sa PR5, i tek tamo na 5 ili 6 po neka sa PR0. Medjutim to mene ne obeshrabri i napravim ti ja stranicu. E sad gle cuda, posle nedelju dve dana pocne da mi se slivaju posete na kljucnu rec "ogrice" !!!! I to bogami poprilicno, oko 200 unikatnih dnevno. Pogledam ja title tag kad tamo moja sintaksna greska !!!!

Naravno nisam ispravio sintaksnu rec jer ocigledno refleksno jos i mnogi drugi kad pretrazuju prave tu gresku. Slovo "O" je tik pored slova "I" pa ljudi grese ali ne tako malo. Naravno kljucna rec "igrice" sa prve strane pretrage dovlaci preko 7000 unikatnih poseta dnevno ali trebas nakaciti PR5 da bi se probio medju azdajama, odnosno da nahvatam jedno 1 000 000 backlinkova, obzirom da google jako tesko daje viskok PR za zabavu.
__________________
Igrice
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat