Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 01. 2007.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ako procunjas malo po forumu i blogovima, nacices iskustva ljudi koji su to podelili sa drugima, mogu samo da ti dam jedan pocetni savet: lepo je kada im napravis da mogu da se igraju, customizuju... ali cinjenica je da 70% uopste ne cita sta pise na sajtu, samo da ti kazem da dnevno dobijam izmedju 2 i 20 poruka "zaboravio sam password, posaljite mi na mail".

Recimo za ljude koji imaju isti password i username, stavio sam upozorenje na pocetnoj strani, cim se uloguje ispise u jednom boxu otprilike ovako: "Vas password je isti kao vas username, molimo vas promenite password jer tako bilo ko moze da pogodi vas password i uloguje se na vas profil". I pogodi sta? Trenutno je na sajtu oko 800 ljudi kojima je password isti kao username. Garantujem da njih 700 nije ni primetilo to upozorenje.

Na kraju, mnogo zavisi i kakav je community. Ako pravis za recimo clanove DPT, mozes vise da ocekujes, a sigurno ces dobiti vise zauzvrat, ako pravis za "jedva IT pismene" nemoj gubiti vreme na sitnicama. Najgora je opcija, bar po meni, da napravis nesto sto se nedovoljno koristi.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat