Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 06. 2009.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Meni je ovaj članak i dalje totalno nejasan, jedva razumem o čemu pričaju.

Kaže "navode da problem s informacionim sistemom nije uticao na lečenje bolesnika. "

a dete umrlo, navodno, zbog softwera i zbog toga su raskinuli ugovor? Kako onda "nije uticalo na lečenje bolesnika"?

I ovo mi je nejasno:

Citat:
Tvrdnje udruženja „Majka hrabrost” da su rezultati analize krvi od 24. 4. 2009. godine dostavljeni lekaru 11. 5. 2009. nisu tačne, jer uput od 24. aprila nije realizovan, a uzorci krvi uzeti za analizu 11. maja, kada je dete došlo u Dom zdravlja, urađeni su odmah
Pa šta i da je dostavljeno 24.4? Još je i gore ako je dostavljeno na vreme - to onda znači da lekar nije razlikovao virusnu infekciju od bakteriološke. To je tek onda velika greška lekara.

Ja sam stvarno zabrinut za svoj zdrav razum. Ili moram da se odem na dugačak odmor ili je ovaj članak namerno toliko nejasno da mi zvuči samo kao običan brainwash da se skine odgovornost. Što nerazumljivije - to je lakše "objasniti" da je kriv software a ne lekar koji od 24. 4 do 11.5 (više od 2 nedelje) nije mogao da prepozna da li je virusna ili bakteriološka infekcija.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat