Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 09. 2007.   #195
dejadj
član
Certified
 
Avatar dejadj
 
Datum učlanjenja: 18.08.2005
Lokacija: Kruševac
Poruke: 95
Hvala: 3
2 "Hvala" u 2 poruka
dejadj is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za dejadj
Default

Evo i ja da "kažem" nešto o majicama...

Što se veličine tiče i to što su malo veće u prvom redu sam kriv JA jer sam ja "malo" krupniji i plašio sam se da će XXL da bude mala krupnijim osobama, pa sam predložio bluesmanu da povećamo sve za po jedan broj. Inače majice je šio moj kum koji ima svoju konfekciju i koji je takođe krupan pa su svi modeli koje on radi u startu veći.

Pitanje štampe i mali znak je priča za sebe. Sve se štampalo dva dana pre roka. Natpis sa malim znakom prvi a drugi dan veći znak. Odem da pogledam kako idu stvari i vidim da je znak mali. Kažem da se stopira sve i da se odradi malo veći i da se malo podeblja. Štampar mi na to kaže OK, nema problema, ali najavili su nam isključenje vode za vikend, tako da nema šanse da stignemo za nedelju jer moramo da peremo sita i mašinu a nemamo čime... Šta sam mogao da kažem nego da završi kako je počeo...

E sad što se tiče dukseva nije nikakav problem da odradimo.
Možemo za svakog posebno po dimenzijama koje nam pošaljete i u kojim hoćete bojama samo što predlažem da radimo vez sa malim znakom sa leve strane. Pokušaću ovih dana da odradim neki uzorak pa da pošaljem fotografije da pogledate...


Još jedanput se izvinjavam za velike brojeve i ostaje mi samo da zainteresovane vodim na klopu kako bi se malo podgojili i upasovali se u broj...
dejadj je offline   Odgovorite uz citat