Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 07. 2008.   #55
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Kod mog klinca to traje i manje. Max sat vremena. Verovatno, što su stariji, to više imaju koncentracije. Mislim da je prava stvar da deca nauče šta valja a šta ne, tj. da steknu ispravne vrednosti u životu pa će se više zanimati za "normalne" stvari.

Ako gledam po sebi, bio sam prilično nestašan kad sam bio mali, ali sam onda počeo da sviram pa mi je glavna zanimacija bila muzika, probe i koncerti. Nisam imao vremena ni interesovanja, kao većina mog društva, da "visim u kraju" i sve što ide uz to.

Naravno, ne mislim da decu treba siliti da sviraju, treniraju fudbal, karate, itd... Vidim da je sad u modi "naterati" dete da ide na časove tenisa. Kapiram da deci treba pustiti na volju da se bave čime god žele, sve dok kapiraju šta je ispravno, a šta ne. I da je dovoljno pokazati im šta sve mogu da rade i čime da se zabave, osim da blenu u monitor/TV.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat