Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #108
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Bizinger: ne znam šta si hteo da kažeš nabrajanjem "najprimerenijih postova", koliko sam ja video niko ovde ne kaže da oni lažu, na kraju postoji dokaz iz APR, ljudi jednostavno iznose svoje mišljenje da je sajt precenjen. Šta je tu neprimereno?

Vidim da se diskusija uglavnom okrenula ka toj priči da li preplaćeno. Ako pitaš mene lično, onda jeste. I ne vidim ništa neprimereno u tome što kažem šta mislim. Čak i da se planira neka globalna penetracija, mislim da je previše za ono što se dobije, da ne pričamo o lokalnom tržištu. Razmišljam šta bi sve trebali da urade samo da im se isplati početna investicija na tržištu kakvo je ovo, a verujem da imaju planove i da zarade. Ali kako god bilo... ovde smo se i okupili da kažemo kako razmišjamo o određenim temama a ne da neko ocenjuje da li je primereno ili ne to što neko misli.

Međutim, kada se sve to stavi na stranu - ako su oni uspeli da dobiju taj novac onda samo možeš da kažeš "svaka čast". Da li su ti ljudi koji su dali pare neverovatno dobri biznismeni, sanjari ili nešto treće, to samo može vreme da pokaže.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline