Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2010.   #62
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default

Dobro, izvinjavam se, pod klinja sam mislio baš klinja. ima 12 godina. Dao sam mu hosting, naterao ga da pročita tutorijale o hostingu i domenima, da se registruje ovde i na es, objasnio mu kako da na GD otvori svoj nalog i slično.Neka se uči. I da može domen plaćati 7 $ i da je domen zaista njegov, a ne da mu neki hosteri čobani istežu uši.

Najače što je zvezdarska šuma od mene na 1km, i nekada tu šetam. Samo nisam znao da tamo ima takva konekcija da server UNW radi

Ispričaću vam kako sam ja ispao naivan kada sam prvi put kupovao hosting. Naravno domaći. Preporuči mi drug Ehost, ja rutinski odem na sajt, vidim račun, sve, poručim i vidim adresu. Zeleni venac. Bližio se prvi maj, a još petak.Raspalim bulevarom pa na Zeleni Venac, računam da direktno uplatim, da odmah puste. Tamo niti ima Ehosta, ni fime, niti je u toj zgradi ko uopšte čuo za njih.

Eto niste vi samo ispali smešni tražeći ove, nego ja. Verujem još poneko, ali ljudi neće da kažu.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat