Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2011.   #12
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao radakon Pogledajte poruku
Manji je problem spam, lako ću s tim , NEGO je veći problem što na Google Analytics imam 44% posete sa Devprotalk, e baš mislim da svi klikćete po 200 puta DNEVNO na moj prvi web site
Pa ne znam šta da ti kažem, povećaj posetu sa drugih izvora pa ti DPT neće donositi 44% poseta.

Ne znam što se ne bi kliktalo po 200 puta dnevno na tvoj link? Ne posećuju samo članovi foruma DPT, dolaze posete i sa Googla i sl. Možda ti je zanimljiv link ili sajt, evo ja imam četiri potpisa u linku pa se zbirno na njih ne klikne ni 20 puta dnevno a kamoli 200.

Po tebi ispade da neki bot klikće automatski po tvojim linkovima što je totalna glupost, što bi to neko radio?! I Google Analytics ne može da registruje botove jer je JavaScript based dok bot samo skine čist HTML sa stranice.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat