Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2006.   #21
Alef
član
Na probnom radu
 
Avatar Alef
 
Datum učlanjenja: 17.08.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 36
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Alef is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Baš sam i ja hteo da kažem nešto kao Ilija. Ono, čučiš na (crackovanom) MS operativnom sistemu, imaš MSN messanger, pišeš u Word-u, imaš besplatan mail na hotmail.... i izjaviš ovako nešto.
0. Nije poenta da li radi već kako radi.
1. Nikada ne koristim ni jedan jedini crackovan software.
2. Nemam MSN, jer sam popizdeo budući da mi je non stop pucao (pogotovo kad je intrnet bio malo lošiji).
3. Word ne želim ni da pomenem (ono što je formatirano na 17' monitoru ne može da se štampa na 15', jer se sve razjebe, provereno više puta, ja ovo upšte ne bih nazvao "radi").
4. Adsence mi radi zasad savršeno (doduše tek sam počeo da koristim, pa neću ništa da tvrdim), ali zato nikada nisam imao poblema da se ulogujem u Gmail niti u bilo koji drugi google servis, a koristim ih svakodnevno.
5. U istu priču može da se uključi i Oracle, koji opet svi koji koriste "vole", jer radi posao.
6. Imao sam prilike da vidim u akciji i Google Mini, koji opet fenomenalno radi...
7. Zašto su svi srećni i zadovoljni kada Google kupi YouTube ili kada Oracle kupi PeopleSoft? Zato što na osnovu prethodnog iskustva ljudi znaju da će iz toga izaći nešto još bolje. Zašto nije ista priča kada MS uradi tako nešto? Zato što se svi uvate za glavu i kažu: Ajao!
8. I opet ponavljam, nemojte da me uzimate za reč, sve ovo što govorim govorim na osnovu ličnog lošeg iskustva sa istim, meni nije radio posao i zato sam ga se ratosiljao i već preko godinu dana nisam čak ni video Windows, a Google koristim svaki dan i još se ni jednom nije dogodoilo ono što mi se događalo sa MS-om svakodnevno... Da se čim dođem na posao uvatim za glavu i kažem: JBT ovaj Gmail je opet puko!!! Zašto sad?!?!?!?
Alef je offline   Odgovorite uz citat