Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 03. 2012.   #8
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
ali svakako radi bolje od parsiranja XML parserima, jer to ne radi uopste sem sa staticnim i 100% validnim stranama..
Juče sam tek malo ozbiljnije pogledao dokumentaciju za ovo (juče mi je prvi put zatrebalo ), ali čini mi se da je u PHP-u to fino rešeno. Domdocument ima metod loadXML koji očekuje savršeno formatiran kôd, ali tu je i loadHTML koji radi isto, samo ne paniči ako fali neki tag.

http://www.php.net/manual/en/domdocument.loadhtml.php

Citat:
The function parses the HTML contained in the string source. Unlike loading XML, HTML does not have to be well-formed to load. This function may also be called statically to load and create a DOMDocument object. The static invocation may be used when no DOMDocument properties need to be set prior to loading.
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat